Planlama
Planlama

Targim Planlama

  • Kıyı yapılarına ilişkin planlarımızda referansımız olacak bir çok gözde proje hayata geçirildi ve yeni projelerde de çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.
  • Şehircilik hizmetlerimizi CAD destekli programlar ile insan ve çevre doğal dengesi içerisinde sürdürülebilir yerleşimler, kullanım kararları oluşturulmaktadır. Aynı zamanda yerleşim alanlarının sosyal, ekonomik, kültürel ve fiziksel trendleri göz önünde bulundurulmaktadır.
  • Endüstri ve Organize Sanayi Bölgesi Planları kapsamında özenle çalıştığımız bu süreçte, çalışma alanlarının doğayla uyumlu planlama faaliyetleri yürütülmektedir.
  • Kentsel Dönüşüm, risk taşıyan çarpık kentleşmenin yoğun olduğu bölgelerede sonuç odaklı çözümler ve üretilmesinde ve yenilenmesinde izlenecek yolu tanımlamak adına kentsel dönüşüm çalışmaları yürütmektedir.
  • İmar mevzuatı ve ilgili mevzuatları doğrultusunda mevcut yatırımlara ve gelecekteki yatırımlara çözüm odaklı sonuçlar üretilmektedir.

Hedefimiz, çevreye duyarlı, şehircilik ilke ve prensiplerinden ödün vermeden sürdürülebilir kararlar üretebilmektir.

Hakkımızda

   Targim Grup bünyesinde Ankara’da hizmet veren Targim Planlama; A Grubu planlama deneyimi ile kamu ve özel sektör tecrübesini aynı çatı altında birleştirmeyi başarmış bir ekip olarak, kapsamlı bir yetkinlikle hizmet vermektedir. Üstlendiği projelerde planlama kadrosunun deneyim ve mevzuat bilgisi ile etkin çözümler üretilebilen Targim Planlama sektörde bu anlamda öne çıkmaktadır. Targim Planlama çatısı altında üç şehir plancısı, bir mimar, bir harita mühendisi, iki çevre mühendisi, bir inşaat mühendisi, iki ziraat mühendisi ve bir restoratörden oluşan geniş bir kadro da çok yönlü planlama çalışmalarına destek vermeye devam etmektedir. Targim Planlama ekibinin öncelikli hedefi; odağında insan olan planlama çalışmalarını yürütürken çevreye duyarlı, şehircilik ilke ve prensiplerinden ödün vermeden sürdürülebilir kararlar üretebilmektir. Bu çerçevede kamu ile işbirliği, danışmanlık hizmetleri, birçok çevresel araştırma, biyolojik çeşitlilik koruma ve izleme projeleri de verilen hizmetler arasında yer almaktadır.

KADROMUZ

Melih Oral – Ziraat Mühendisi (Targim Yönetim Kurulu Başkanı)

Serhan Gezmen – A Grubu Şehir Plancısı (Y.T.Ü.)

Büşra Özbey Güleç – Planlama Koordinatörü (Y.T.Ü.)

Erkmen Güven – Şehir Plancısı (O.D.T.Ü.)

Hurşit Murat Şahin – Şehir Plancısı (Gazi Ü.)

Evrim Yücelen – Mimar

Erdinç Diner – Harita Mühendisi

Özlem Ünlü – Çevre Mühendisi

Arzu Karaağaç – Çevre Mühendisi

Cem İsa Albayrak – İnşaat Mühendisi

Hakan Akdemir – Restoratör

İbrahim Eslek – Ziraat Mühendisi

Referanslarımız

Hizmet Kalitemize İnanan ve Bizi Tercih Eden İş Ortaklarımızdan Bazıları

İrtibat

Targim-Ankara

Targim Planlama Danışmanlık Araştırma A.Ş.

  • Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Mahall Ankara D:1 blok No: 67 ÇANKAYA/ANKARA
  • Tel: 0 312 213 12 20
  • Mail: planlama@targim.com.tr
  • PTT Kep: targimplanlama@hs01.kep.tr

© 2024 TARGİM Copyright / Tüm hakları saklıdır.

Scroll to Top

KIYI YAPILARI PLANLARI
• İSTANBUL İLİ, ÜSKÜDAR İLÇESİ, SALACAK MAHALLESİ, 369 ADA 1 PARSEL KIZ KULESİ 1/5000 ÖLÇEKLİ NAZIM VE 1/1000 ÖLÇEKLİ UYGULAMA İMAR PLANI