Basında Targim

Pamukkale Travertenlerinin Araştırılması Projesi

Pamukkale Özel Çevre Koruma Bölgesi’nde yer alan Pamukkale travertenlerinin araştırma projesi Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel müdürlüğü tarafından Targim Çevre Gıda Müşavirlik Geri Dönüşüm San. ve Tic. Ltd. Şirketimize yaptırılmaktadır Proje kapsamında travertenlerin çökelimlerinde meydana gelen devrilme ve düşme türü kütle hareketlerinin nedenlerinin incelenmesi, meydana gelen hasarların önceden önlenmesi, azaltılmasına yönelik araştırmalar yapılacak çözüm önerileri ortaya konulacak ve bölgede Çalıştay ve sunumlar yapılacaktır. Pamukkale Üniversitesinden konusunda uzman akademisyenlerle çalışmalar devam etmekte olup proje 2023 yılı sonuna kadar bitirilecektir.

Kız Kulesi Restorasyon Projesi

II. Mahmut dönemindeki haline tekrar kavuşan Kız Kulesi 11 Mayıs 2023 tarihi saat 21:00'da gerçekleştirilen muhteşem ışık gösterisiyle halk ile buluştu. Bu çalışmayı başlatan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN bey başta olmak üzere, Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri ERSOY, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat KURUM, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil KARAİSMAİLOĞLU olmak üzere tüm bakanlık personellerine genel müdürlerimize, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. İstanbul'umuza, ülkemize hayırlı olsun. TARGİM Grup olarak bu projede yer almaktan bizlerde ayrıca keyif aldık, mutlu olduk. Nice güzel projelere dileğimizle.

Dipten Diriliş Başlıyor / Marmara Yeniden - Büyük Körfez Projesi

İzmit Körfezi Doğu Baseni Dip Çamuru Temizliği Projesinin açılışı yapılmış olup, deniz uygulamalarında ilk olan bu projede yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Deniz ve Kıyı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekibi ile çevreci yaklaşımlarla yeni projelerin devamını diliyoruz.

Hizmetlerimiz

Şirketlerimizin Hizmet Ana Başlıkları

Targim

Çevre, Kıyı, Projelendirme, Tarım, Enerji, Maden, Lisanslama

Moral - OSGB

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Targim - TMGDK

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Targim - PLANLAMA

Planlama ve Süreç Takibi

Targim - ARKEOLOJİ MİMARLIK

Arkeoloji - Mimarlık - Restorasyon - Konservasyon

Referanslarımız

Hizmet Kalitemize İnanan ve Bizi Tercih Eden İş Ortaklarımızdan Bazıları

Şubelerimiz

Targim - Kocaeli

Targim-Kocaeli

Targim - Ankara

Targim-Ankara

Targim - Yalova

Moral-Yalova

Targim-Yalova

© 2023 TARGİM Copyright / Tüm hakları saklıdır.

Scroll to Top

KIYI YAPILARI PLANLARI
• İSTANBUL İLİ, ÜSKÜDAR İLÇESİ, SALACAK MAHALLESİ, 369 ADA 1 PARSEL KIZ KULESİ 1/5000 ÖLÇEKLİ NAZIM VE 1/1000 ÖLÇEKLİ UYGULAMA İMAR PLANI