-->
 
  Faydalı Linkler
  Çevre Mevzuatlar
 

Standartlar Hk. Genel Bilgi

     
Güncel Haberler
ÇALIŞTAY DUYURUSU - DENİZ ÇÖPLERİ STRATEJİK EYLEM PLANININ HAZIRLANMASI VE PİLOT UYGULAMA YAPILMASI PROJESİ 30.09.2013
KOKlara İlişkin Stockholm Sözleşmesi Ulusal Uygulama Planı Güncellenmesi Projesi 10.09.2013
Targimden Haberler
ANKARA ŞUBESİYLE, SİZE HİZMET VERMEYE BAŞLADIK... 28.12.2017
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi hakkında tebliğ 24.10.2016
Anasayfa İletişim Site Haritası  
   
  Hakkımızda  
 

TARGİM, Çevre ve Tarım Gıda Müşavirlik Geri Dönüşüm San ve Tic. Ltd. Şti, 2006 yılında kurulmuş olup Tarım ve Gıda alanında başladığı hizmetine Çevre Hizmetleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Alanlarını da eklemiştir. Çevresel Etki Değerlendirme ve İzleme Biriminde; İnşaat döneminde ÇED, Proje Tanıtım Dosyaları, ÇED sonrası (inşaat ve işletme aşamalarında) izleme, Çevre Yönetim Planlarının Hazırlanması vb. konular da yer almaktadır. 

Şirketimiz, ÇED Raporları’ nın ve Proje Tanıtım Dosyaları’ nın Hazırlanması konusunda , Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından  verilen “ÇED Raporu hazırlamaya yetkili” olduğunu belirtir  “YETERLİK BELGESİ’ ne sahiptir.

Şirketimizde çalışmalar, aralarında Çevre Mühendisi, Ziraat Mühendisi, Kimyager, Jeoloji Müh., Kimya Mühendisi, vb. farklı disiplin dallarından oluşan yaklaşık 20 kişilik bir ekip tarafından yürütülmekte olup, yatırımın türüne göre ilave olarak Üniversite Akademik Kadrolarından da yararlanılmaktadır.

2006 yılından beri çevre sektöründe devam eden çalışmalarımız ile kazandığımız tecrübelerimizi, sürekli değişen mevzuat bilgileri ile güncellemekteyiz. Çevre sektöründeki referans çalışmalarımız, ülkemizde birçok özel sektör, kurum ve kuruluşun yatırım ve işletme döneminde önünü açmıştır.

Firmamız 21/11/2008 tarihli ve 27061 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan Çevre Denetim Yönetmeliği ve 10/09/2014 tarihli ve 29115 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği kapsamında Çevre yönetimi, çevre izin, lisans ve çevre danışmanlık konularında kurumsal yapısı ve profesyonel anlayışla entegre çevre ve atık yönetimi hizmetlerini vermektedir.


 

 

 
 
 
Anasayfa Kurumsal Faaliyetlerimiz Sertifikalarımız Online BaşvuruReferanslarımız İletişim Site Haritası